Про нас
про нас

Центр інтелектуального та творчого розвитку «Кмітень» - успішно працює з 2011 року організація. Основна місія - розвиток інтелектуального потенціалу дітей, підлітків і дорослих.

Ми намагаємося дати людям те, без чого, як нам здається, важко жити наповненим і щасливим життям: здатність виражати себе через багату палітру емоцій, креативно підходити до вирішення завдань і критично працювати з інформацією.

Ми створили місце, де працюють професіонали, які добре знаються на своїй справі і вміють його робити; де знають по імені кожної дитини; де не просто дають конкретні знання, а й розвивають засоби роботи з ними, куди малюки біжать з палаючими очима, куди батьки можуть прийти порадитися.

В основі всіх наших розвиваючих програм лежить сучасна теорія американського психолога Говарда Гарднера, названа Теорією множинного інтелекту. На думку автора, людина має в своєму розпорядженні як мінімум сімома різними формами інтелекту, представлених в різноманітних поєднаннях. І саме їх розвиток - запорука успішної реалізації і благополуччя. Ми в доступній для кожного віку формі розвиваємо увагу, пам'ять, мислення, емоційну сферу і творчі здібності. І цей підхід дає результат.

Наші педагоги

Наша команда

Наші педагоги кращі! І ми не будемо втомлюватися це повторювати. Зустрітися з ними, поговоріть з ними і ви захочете, щоб ваша дитина проводила час з ними.

Розвиток інтелекту, створення настрою і загальне керівництво
Живопис, графіка, творчі програми та майстер-класи з атмосферою креативу
Психологія, інтелектуальне виховання і чоловіче начало в нашому центрі
Дитячий психолог і психотерапевт, що говорить з дитиною на одній мові
Колишня вихованка нашого центру, Живопис, графіка, творчі програми.
З нею діти дізнаються багато нових лічилок!
Фізичний розвиток важливий і дітям і дорослим
Наші пріоритети
пріоритети

Кваліфіковані педагоги

Заняття ведуть тільки фахівці найвищого рівня, автори навчальних програм.

Індивідуальний підхід

У маленьких групах (до 6 осіб) кожна дитина отримує можливість розвиватися в своєму ритмі, враховуючи індивідуальні здібності і схильності.

Наукове обгрунтування кожної програми

Всі програми розроблені, враховуючи теорію множинного інтелекту Говарда Гарднера.

Якісні розвиваючі матеріали

Використовуються найновіші посібники та технології, велика частина з яких розроблена нашими фахівцями і втілені в життя нашим художником.

Комфортне приміщення

У нашому центрі завжди тепло і затишно. (Автономне, опалення, щорічний ремонт, меблі, відповідна віковим вимогам, щоденне кварцування).

Зворотній зв'язок

Ми завжди відкриті до ваших зауважень і пропозицій.