Перші кроки без мами

Програма для малюків

  • 2-2,5 рокиВік
  • РаннійРозвиток
  • 6 дітейГрупа
  • Негода ВіраПедагог
  • від 100 грнВартість

Інформація

Гра - природна форма дитячого розвитку. Спостерігаючи за тим, як дитина грає - можна з великою часткою ймовірності передбачити  її доросле життя. Чи вміє вона досягати мети в грі? Чи вміє домовлятися, обговорювати, висловлювати свою думку? Чи може поступитися? Наскільки творча гра у дитини або є шаблонність сюжетів? Наскільки малюк самостійний у грі? Чи вміє не тільки вигравати, а й програвати? Чи не боїться труднощів або несподіванок?

Спираючись на систему дидактичних ігор Фрідріха Фребеля, нами була розроблена програма раннього розвитку, особлива увага в якій приділяється міжособистісному інтелекту.

Передбачені програмою блоки складаються з декількох, постійно присутніх, видів діяльності: ігрової, пізнавальної, музично-ритмічної, творчої, рухової, вільної. При цьому, одна плавно переходить в іншу, що не дає малюку відчути втому. Кожне заняття підпорядковане одній темі, яка визначається предметами і явищами навколишнього світу дитини. На заняттях використовуються якісні роздаткові матеріали та іграшки.

Невелика кількість дітей у групі, дозволяє приділити увагу кожній дитині.

Понеділок
Вівторок
Середа
Четвер
П'ятниця
Субота
Неділя

Акценти

Комунікація
90%
Розвиток
90%
Гра
70%
Творчість
40%

Запис дитини на цю програму